KOLEKTIVNÍ VÝSTAVA VÝTVARNÍKŮ SPOLKU OCTOPUS, 5.-27.11.2022

Městské muzeum Rýmařov a Galerie Octopus vás zvou na výstavu maleb, kreseb, fotografií a soch Kolektivní výstava výtvarníků Spolku OCTOPUS. Výstava 30+1 autorů k 30. výročí založení Galerie Octopus, jejíž vernisáž se uskuteční v sobotu 5. listopadu v 16 hodin.

Vystavujícími budou: Markéta de Borggraefová, Jakub Čuška, Miroslav Dolák, Martin Gašperák, Zdeněk Habr, Michaela Johnová-Čapková, Roman Karel, Martina Kohoutková, Roman Kubík, Šárka Lupečková, Ladislav Mako, Miloslav Marek (in memoriam), Dagmar Mathonová, Pavel Mereďa, Antonín Mikšík, Petra Niklová, Roman Panáček, Kamila Pánková, Miloslav Požár, Adam Rybka, Veronika Slámová, Vojtěch Sofka, Jarmila Soldánová, Jindřich Štreit, Bohumil Švéda, Luboš Tesař, Kateřina Utěšená, Jakub Vala, Viktor Valášek, Chrudoš Valoušek a Marek Zoth. Výstava potrvá do 27. listopadu 2022.

fotogalerie vernisáž

Date