Podatelna a příjem dokumentů

Adresa pro doručování dokumentů, která je současně i adresou pro doručování dokumentů v digitální podobě na fyzických nosičích:
nám. Míru 6. 795 01 Rýmařov

Úřední hodiny podatelny pro příjem dokumentů v digitální podobě na fyzických nosičích:
Pondělí – pátek 8:30 – 12:00   13:00 – 17:00

Elektronická adresa podatelny:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Identifikátor datové schránky:
vh6hknv

Přehled přenosných technických nosičů dat, na kterých jsou přijímány dokumenty v digitální podobě, včetně jejich technických parametrů:
USB flash disk, USB externí HDD

Způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu nebo jiné závady:
Při zjištění chybného formátu, který je způsobilý přivodit škodu na informačním systému/operačním systému nebo na zpracovaných informacích, systém zprávu obsahující škodlivý kód odmítne přímo na vstupu, tj. zpráva není přijata a nemůže být ani doručena. Adresát o této skutečnosti nebude informován.

Důsledky doručení neúplného anebo poškozeného dokumentu v analogové podobě nebo dokumentu v digitální podobě, které nejsou podáním nebo podnětem a nelze je vyřídit podle jiného právního předpisu:
Pokud podatelna muzea zjistí, že doručený analogový či digitální dokument je nečitelný či neúplný, obsahuje škodlivý kód či je ve formátu, ve kterém podatelna není schopna dokumenty přijímat, ale je schopna určit odesílatele dokumentu (a jeho kontaktní údaje jsou známé), vyrozumí odesílatele o zjištěné vadě a následně stanoví další postup pro odstranění chyby.

Partneři muzea